قالی شویی پایتخت آماده ارائه خدمت بر مبنای سلیقه مشتریان

با استفاده از بهترین مواد شوینده و دستگاه های قالی شویی روز دنیا، بهترین خدمات رسانی را برای مشتریان فراهم کرده ایم. قالیشویی پایتخت با بیش از 7 سال سابقه در امر شستشوی انواع فرش های  دستبافت و ماشینی، بالاترین کیفیت و رضایت را در تمام نقاط تهران جلب نموده است. همچنین با بهره گیری از روش های شستشوی مخصوص هر فرش و همچنین ماهرترین پرسنل، بهترین خدمات جهت خدمت رسانی به مردم را فراهم آورده است.

طعم نو شدن فرش ها با پایتخت

قالی شویی پایتخت

خدمات پایتخت

مشاوره و راهنمایی

ما برای تمامی خدمات خود به شما مشتریان گرامی راهنمایی و ضمانت می دهیم، زیرا قالیشویی پایتخت به کیفیت خدمات خود مطمئن است.

مواد شوینده

ما برای ارائه شستشویی عالی از مواد شوینده مرغوبی استفاده می کنیم که کاملا مختص فرش بوده و به تار و پود آن آسیب نمی زند.

پشتیبانی سریع

کارشناسان ما 24 ساعته آماده پذیرش سفارشات شما هستند سفارش خود را ثبت کنید تا درکوتاهترین زمان باشما تماس بگیریم.

بهترین ابزار

ما برای ارائه شستشویی عالی از بهترین و به روزترین دستگاه های نیمه خودکار و تمام خودکار استفاده می‌کنیم تا فرش ها آسیب نبینند.

favorite_outline

اگر هنوز اقدام به ثبت سفارش آنلایین نکرده اید ، اکنون وقت آن فرا رسیده است.

یکی از مهمترین مزایای قالیشویی پایتخت داشتن تیمی با تجربه، تحصیل کرده و آموزش دیده می باشد : یکی از مهمترین فاکتور های منابع انسانی مجموعه برخورد، پوشش و احترام به مشتری در نیروی کار خود می باشد.

بزرگترین دغدغه های خانم های خانه دار به خصوص در ایام نزدیک عید نوروز شستشوي فرش و موکت است .حال سوال این است آیا فرش ها را برای شستشو به قالیشویی بفرستیم یا خودمان آنها رادر خانه بشوییم.

‎در حالی که فرش مانند سرامیک نظافت روزانه نمی‌طلبد ، ولی لازم است فرش‌ها هر سال یا هر 18 ماه یک بار قالیشویی نیاز دارند، حتی اگر روزانه آن‌ها را جارو می‌زنید. نظافت مرتب فرش‌ها عمر فرش را بیشتر می‌کند و هوای فضا را تازه می‌کند و هم‌چنین باعث کاهش آلرژی و بیماری‌ها می‌گردد.

‎لازم است فرش‌ها خوب و حرفه‌ای شسته شوند و هر چند بسیاری از افراد برای صرفه جویی در هزینه‌ها خود فرش‌ ها را تمیز می‌کنند ولی با وجود ارزان بودن این روش اصلا کارامد و خوب نیست و وقت بسیار و زحمت فراوانی می‌طلبد. حتی بسته به روش شستشو ممکن است افراد ناشی فرش را خراب کنند که این موضوع هزینه زیادی را به شما تحمیل خواهد کرد.

شعبه شمال تهران : 02122891737

شعبه غرب تهران :   02144262355

شعبه  مرکزی  :      02144262353

شعبه شرق تهران : 02188017912

شعبه جنوب تهران : 02188026498

فهرست
Call Now Button